Prime Video, Yeni Dizisi Fallout İçin İlk Görselleri Paylaştı

Çok satan video oyunu serisinin evreninde geçen sekiz bölümlük Fallout, 12 Nisan 2024 tarihinde sadece Prime Video’da prömiyer yapacak. 

Prime Video, merakla beklenen yeni dizisi Fallout‘ın ilk görsellerini yayınladı. Dizi, dünya genelinde 240’tan fazla ülke ve bölgede, 12 Nisan 2024 tarihinde gösterime girecek. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor. 

Tüm zamanların en büyük video oyunundan ilham alan Fallout, neredeyse hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada, var olanlarla olmayanların hikayesini anlatmaktadır. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks Fallout sığınağının nazik sakinleri, atalarının geride bıraktığı radyasyonla dolu cehenneme geri dönmeye zorlanır ve kendilerini inanılmaz derecede karmaşık, tuhaf ve son derece şiddet içeren bir evrende bulduklarında şaşırırlar. 

Dizinin yapımcılığını, Kilter Films’den Jonathan Nolan ve Lisa Joy üstleniyor. Dizinin ilk üç bölümünün yönetmenliğini Jonathan Nolan, yönetici prodüktör, yazar ve ortak yapımcı görevini Geneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner üstleniyor. Başrolleri ise Ella Purnell (Yellowjackets), Walton Goggins (The Hateful Eight) ve Aaron Moten (Emancipation) paylaşıyor. Amazon MGM Studios ve Kilter Films, Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks ile iş birliği içinde yapımı gerçekleştiriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Moisés Arias (The King of Staten Island), Kyle MacLachlan (Twin Peaks), Sarita Choudhury (Homeland), Michael Emerson (Person of Interest), Leslie Uggams (Deadpool), Frances Turner (The Boys), Dave Register (Heightened), Zach Cherry (Severance), Johnny Pemberton (Ant-Man), Rodrigo Luzzi (Dead Ringers), Annabel O’Hagan (Law & Order: SVU) ve Xelia Mendes-Jones (The Wheel of Time) gibi başarılı isimler bulunuyor. Fallout, dünya genelinde 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayınlanacak.

 

Karakterler:

  • Ella Purnell’in canlandırdığı Lucy, her şeyin üstesinden gelebilen, Amerikan ruhuyla dolu iyimser bir Vault Dweller. Lucy’nin huzurlu ve idealist doğası, sevdiklerine zarar verildiğinde sınanır. 
  • Aaron Moten’ın canlandırdığı Maximus, Brotherhood of Steel adlı militarist bir fraksiyonda hizmet ettiği trajik geçmişini gizleyen genç bir asker. Brotherhood’un Wasteland’e düzen getirme misyonuna inanır ve bu hedeflere ulaşmak için her şeyi yapmaya hazırdır. 
  • Walton Goggins’in canlandırdığı The Ghoul, Wasteland’de bir ödül avcısı olarak hayatta kalmıştır. Pragmatik ve acımasız olan Ghoul, gizemli bir geçmişi saklar. 
  • Kyle MacLachlan’in canlandırdığı Overseer Hank, Vault 33’ün Overseer’ı ve Lucy’nin babasıdır. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye istekli biridir. 

 

Kilter Films Hakkında 

Kilter Films, Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından kurulan ve Athena Wickham ile birlikte yönetilen ödüllü bir yapım şirketidir. Nolan, The Dark Knight, Interstellar ve Memento gibi önemli eserleriyle tanınan, eleştirmenlerden övgü alan Oscar ve Emmy Ödülü adayı yazar, yönetmen ve yapımcıdır. Joy ise Emmy Ödülü adayı yazar, yönetmen ve yapımcıdır. Kilter Films, dört sezon boyunca toplamda 54 Emmy adaylığı kazanmış, aynı zamanda DGA, WGA, PGA ve SAG adaylıkları elde etmiş ve HBO tarihinde en yüksek ilk sezon reytingine sahip başarılı dizi Westworld‘ü yaratmıştır. Ayrıca, Amazon ile yapılan anlaşma çerçevesinde; Chloe Grace Moretz, Gary Carr ve Jack Reynor’un başrollerini paylaştığı; William Gibson imzalı 2014 bilim kurgu gerilim romanı The Peripheral’ın dizi uyarlamasını üstlenmiştir. Kilter Films, CBS’de 100’den fazla bölümüyle beş sezon boyunca süren Emmy Ödülü adayı suç dizisi Person of Interest‘in yaratıcılarındandır. Kilter Films ayrıca Nolan’ın yönettiği Westworld Super Bowl reklamını da içeren etkileşimli ve transmedya pazarlamayı içeren çeşitli projeleri de üretmektedir. 

Fallout, Prime üyelerinin tek bir üyelikte keyif aldığı tasarruf, kolaylık ve eğlencenin bir parçasıdır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x